Zespół Fontaine to specjaliści w dziedzinie urządzeń sprzęgających.

Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami transportowymi, aby Państwa flota pozostała niezawodna. Specjalistyczne doświadczenie, wiedza i kompetencje pozwalają nam zaoferować szeroki wachlarz opcji technicznych dostosowanych do Państwa potrzeb.
Oprócz światowej klasy produktów, zapewniamy naszym Klientom wsparcie tak skuteczne, jak obsługa samej floty – wykonując właściwe rzeczy we właściwy sposób i w odpowiednim czasie w celu budowania wartościowych, długoterminowych relacji partnerskich.
Łączymy nasze kompetencje w dziedzinie siodeł z odpowiednim poziomem obsługi serwisowej, zapewniając tym samym, że Państwa flota będzie zawsze pokonywać długie dystanse.
Tak jak w przypadku wielu naszych długoterminowych partnerstw, działamy już od dłuższego czasu. Od momentu założenia przez Johna Fontaine firmy Fontaine Truck Equipment w 1940 roku stale podwyższamy nasze kompetencje.
Wkrótce potem John Fontaine wynalazł pierwsze stalowe tłoczone siodło i od tego czasu wciąż przesuwamy granice, aby osiągnąć pozycję globalnego producenta siodeł.
Jako integralna część Grupy Marmon działamy w sektorze technologii infrastruktury drogowej obsługującym transport ciężarowy, oferując szeroką gamę wysokiej jakości podzespołów do samochodów ciężarowych i naczep, w tym siodła.
Marmon Holdings Inc stanowi część Berkshire Hathaway Inc, globalnej, różnorodnej organizacji działającej w sektorze przemysłowym. Oznacza to, że posiadamy zarówno wsparcie globalnej grupy, jak i niezależność producenta technologii niszowych.

Napisz do nas!
oddzwonimy niezwłocznie!