Wsparcie techniczne i doradztwo produktowe

Dostarczanie jasnych, zwięzłych i dokładnych informacji ma kluczowe znaczenie przy pracy z produktami związanymi z bezpieczeństwem, takimi jak nasze siodła. Dlatego też nasz doświadczony zespół serwisowy szybko wspiera naszych klientów z branży transportowej na polu specjalistycznego zastosowania produktów i doradztwa technicznego – czyli tam, gdzie jest to naprawdę niezbędne.

Badania

Wszelkie badania i prace projektowe nad siodłami przeprowadzane są w naszym własnym niezależnym ośrodku badawczym w fabryce w Lowton. Wszystkie produkty Fontaine Fifth Wheel zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normą ECE R55-01, a zatwierdzenia i certyfikacja wykonywane są przez niezależne organy po wykonaniu prób obserwacyjnych.

Wymagania dotyczące badania sprzęgów mechanicznych wg EKG R55-01 obejmują testy zmęczeniowe w cyklu 2M, statyczne badanie ogranicznika sterowania oraz statyczne badanie metodą przewracania. Wykrywanie pęknięć i kontrola deformacji są przeprowadzane na końcu każdego badania w celu zapewnienia zgodności z normą R55-01.

Próbne użycie produktów

Jesteśmy przekonani, że korzyści płynące z naszego asortymentu produktów spełnią Państwa wysokie wymagania. W celu zademonstrowania tych korzyści, zachęcamy potencjalnych nowych klientów do wypróbowania naszego produktu we własnej flocie – prosimy o kontakt w celu umówienia się na próbne użycie produktów.

Napisz do nas!
oddzwonimy niezwłocznie!