SZKOLENIE


Szkolenie zespołu może wydłużyć żywotność siodła i podnieść standardy bezpieczeństwa.

Oferujemy szkolenia produktowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby edukować operatorów naszych siodeł w zakresie prawidłowej obsługi i serwisu. Kursy te są dostępne w naszym ośrodku szkoleniowym w Poznaniu lub na miejscu u Klienta.

Szkolenie na miejscu

Oferujemy szkolenia na miejscu w naszym zakładzie w Poznaniu w zakresie całej gamy produktów obejmujących siodła i funkcje zwiększające wydajność. Nasze elastyczne pakiety szkoleniowe mogą zostać dostosowane do Państwa potrzeb, a szkolenia odbędą się w odpowiadającym Państwu terminie.

Wizyty w fabryce

Możemy również przeprowadzić szkolenie produktowe w Państwa lokalizacji/miejscu pracy, a także, jak w przypadku wszystkich naszych usług obejmujących szkolenia produktowe, dostosować termin do Państwa wymogów.

Nasz zespół szkoleniowy to specjaliści w dziedzinie sprzęgieł siodłowych, z wieloletnim doświadczenie w branży motoryzacyjnej i logistycznej. Posiadamy również akredytację zgodną z normą motoryzacyjną IATF 16949:2016 i ISO 9001:2015, dzięki czemu mają Państwo pewność, że podobnie jak w przypadku asortymentu produktów, nasze szkolenia są najwyższej jakości.

Napisz do nas!
oddzwonimy niezwłocznie!