Z MYŚLĄ O ZASTOSOWANIU

Z MYŚLĄ O

O BEZPIECZEŃSTWIE

Jako wynalazcy znanego na całym świecie systemu TechLock® pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami bezpieczeństwa w motoryzacji.

Oznacza to, że nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że stale podnosimy standardy bezpieczeństwa transportu.

Z MYŚLĄ O

NIEZAWODNOŚCI

Transport to trudna i bezkompromisowa dziedzina, więc Państwa sprzęt musi być dostosowany do potrzeb.

Dlatego właśnie projektujemy, opracowujemy, produkujemy i testujemy najbardziej wytrzymałe i niezawodne siodła na rynku- aby Państwa flota pozostała niezawodna.

Z MYŚLĄ O

WSZECHSTRONNOŚCI

Oferujemy możliwość jazdy zarówno po drogach jak i w terenie dla pojazdów standardowych, średnich i ciężkich – wraz z szeregiem funkcji, które mogą zostać dostosowane do Państwa konkretnych wymagań.

Niezależnie od tego, czy przewożą Państwo hot-dogi, czy też ciężkie kłody, zaoferujemy konfigurację, która będzie odpowiadać Państwa potrzebom.

Z MYŚLĄ O

WYDAJNOŚCI

W transporcie czas to naprawdę pieniądz.

Mogą Państwo liczyć na nasze szybko reagujące zespoły sprzedaży i serwisu, oferujące skuteczną pomoc w każdy możliwy sposób -przyjazne i zdeterminowane, aby udzielić Państwu skutecznej pomocy od samego początku.

Z MYŚLĄ O

OSZCZĘDNOŚCIACH

Wierzymy, że cały nasz „pakiet” Fontaine Fifth Wheel sprawi, że Państwa flota pozostanie niezawodna przez długi czas, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze.

Osiągamy to, dostarczając bezpieczne, niezawodne, wszechstronne i wydajne siodła – w połączeniu z najwyższej klasy wsparciem ze strony naszego doświadczonego zespołu.

Napisz do nas!
oddzwonimy niezwłocznie!