GLOBALNA PERSPEKTYWA,

PRECYZYJNE PODEJŚCIE.


Zespół Fontaine to specjaliści w dziedzinie urządzeń sprzęgających.

Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami transportowymi, aby Państwa flota pozostała niezawodna. Specjalistyczne doświadczenie, wiedza i kompetencje pozwalają nam zaoferować szeroki wachlarz opcji technicznych dostosowanych do Państwa potrzeb.
Oprócz światowej klasy produktów, zapewniamy naszym Klientom wsparcie tak skuteczne, jak obsługa samej floty – wykonując właściwe rzeczy we właściwy sposób i w odpowiednim czasie w celu budowania wartościowych, długoterminowych relacji partnerskich.
Łączymy nasze kompetencje w dziedzinie siodeł z odpowiednim poziomem obsługi serwisowej, zapewniając tym samym, że Państwa flota będzie zawsze pokonywać długie dystanse.
Tak jak w przypadku wielu naszych długoterminowych partnerstw, działamy już od dłuższego czasu. Od momentu założenia przez Johna Fontaine firmy Fontaine Truck Equipment w 1940 roku stale podwyższamy nasze kompetencje.
Wkrótce potem John Fontaine wynalazł pierwsze stalowe tłoczone siodło i od tego czasu wciąż przesuwamy granice, aby osiągnąć pozycję globalnego producenta siodeł.
Jako integralna część Grupy Marmon działamy w sektorze technologii infrastruktury drogowej obsługującym transport ciężarowy, oferując szeroką gamę wysokiej jakości podzespołów do samochodów ciężarowych i naczep, w tym siodła.
Marmon Holdings Inc stanowi część Berkshire Hathaway Inc, globalnej, różnorodnej organizacji działającej w sektorze przemysłowym. Oznacza to, że posiadamy zarówno wsparcie globalnej grupy, jak i niezależność producenta technologii niszowych.

Z MYŚLĄ O ZASTOSOWANIU

Z MYŚLĄ O

O BEZPIECZEŃSTWIE

Jako wynalazcy znanego na całym świecie systemu TechLock® pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami bezpieczeństwa w motoryzacji.

Oznacza to, że nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że stale podnosimy standardy bezpieczeństwa transportu.

Z MYŚLĄ O

NIEZAWODNOŚCI

Transport to trudna i bezkompromisowa dziedzina, więc Państwa sprzęt musi być dostosowany do potrzeb.

Dlatego właśnie projektujemy, opracowujemy, produkujemy i testujemy najbardziej wytrzymałe i niezawodne siodła na rynku- aby Państwa flota pozostała niezawodna.

Z MYŚLĄ O

WSZECHSTRONNOŚCI

Oferujemy możliwość jazdy zarówno po drogach jak i w terenie dla pojazdów standardowych, średnich i ciężkich – wraz z szeregiem funkcji, które mogą zostać dostosowane do Państwa konkretnych wymagań.

Niezależnie od tego, czy przewożą Państwo hot-dogi, czy też ciężkie kłody, zaoferujemy konfigurację, która będzie odpowiadać Państwa potrzebom.

Z MYŚLĄ O

WYDAJNOŚCI

W transporcie czas to naprawdę pieniądz.

Mogą Państwo liczyć na nasze szybko reagujące zespoły sprzedaży i serwisu, oferujące skuteczną pomoc w każdy możliwy sposób -przyjazne i zdeterminowane, aby udzielić Państwu skutecznej pomocy od samego początku.

Z MYŚLĄ O

OSZCZĘDNOŚCIACH

Wierzymy, że cały nasz „pakiet” Fontaine Fifth Wheel sprawi, że Państwa flota pozostanie niezawodna przez długi czas, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze.

Osiągamy to, dostarczając bezpieczne, niezawodne, wszechstronne i wydajne siodła – w połączeniu z najwyższej klasy wsparciem ze strony naszego doświadczonego zespołu.


 

GOTOWI NA 3-MINUTOWY FILM?

Napisz do nas!
oddzwonimy niezwłocznie!